moet je de haren bij de ogen van een shih-tszu zelf bij knippen of moet je naar de trimsalon?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Onze twee konijnen mogen elke dag in de achtertuin rondscharrelen. Ze eten best veel afgevallen bladeren die in de tuin zijn terecht gekomen. Is dit schadelijk voor ze?
(Je zou kunnen beargumenteren dat konijnen zelf wel kunnen bepalen wat goed voor ze is en wat niet. Maar ik las laatst dat de huiskonijnen van nu zodanig gedomesticeerd zijn dat ze niet meer in staat zijn gezonde van schadelijke planten te onderscheiden.)
Die hebben we te logeren. Veel kan hij niet doen omdat hij blind is. Er is toch vast wel een manier om met hem te spelen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing