Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waar op Internet kan ik kleurmutaties van de agaporniden roseicollis met foto's vinde ?

Ik zoek een site, waar zoveel mogelijk agaporniden roseicollis mutaties op staan, dus de kleurbenaming en foto's erbij van die kleur.

Toegevoegd na 12 uur:
Ik zoek voornamelijk naar de niet standaard kleuren, maar naar mixen, zoals turquoise cinnamon, aqua ino, turquoise pallid.
En zoveel mogelijk combinaties met alle kleuren die er zijn.
Ik kan het nergens vinden.
Misschien bestaat er wel niet zo'n site, maar meer mensen weten meer dan 1, dus wie weet, dacht ik zo.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe kan ik het beste mijn binnenfilter (aquarium) opbouwen?

Er komen medicijnen in het water van mijn tropische aquarium in verband met blauwalg. Daarna zal ik mijn filter opnieuw gaan opbouwen qua inhoud. Ik was niet tevreden met de vorige inhoud (was voornamelijk kool). Hoe is de inhoud van het filter het best? Ik heb sponzen: groene, blauwe, zwarte en filterwatten.
Kleine bak (65l). Vissenbestandje: 9 neon tetra's, 3 meervalletjes, 5 fantoomzalmpjes.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing