hoe heet een aquarium/terrarium in 1?
of waar moet ik dan op zoeken bij google?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
of waar moet ik dan op zoeken bij google?
Ik heb een sheltie (lang haar) die bijna altijd naar oude urine stinkt. Hij heeft de gewoonte van zijn poot zo hoog mogelijk te willen optillen maar daardoor loopt de urine over zen eigen pels. Bijknippen rondom de penis/ wassen helpt allemaal niet. Omdat ik hem echt niet alle dagen wil/kan wassen stinkt hij dus echt heel vies. Iemand een idee wat ik hier aan kan doen?
Toegevoegd na 4 uur:
Het gaat hier om een tamelijk jong dier, net 3 geworden.
En hoe merk je dat aan je hond/kat?
als het stort regent en hele koude wind hebben ze het niet koud dan in de herfst en winter?
En zo niet hoe kan dat dan?
hij wil niet meer naar buiten. ik heb een hele grote ren maar daar wil hij ook niet meer in. voorheen vond hij dit altijd heel leuk. s avond bij het wandelen poept hij gewoonweg niet en als ik hem los laat rent hij terug naar huis???? ras. kruisin rotweiler/mechelse herder
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing