Spelen alle blu ray spelers ook 3D beelden af, of moet je daarvoor dan weer een speciaal moden blu ray speler hebben?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tablets. Vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten en tablets vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
We hebben een beamer die aangesloten is op de tv en op de laptop. Nu zie je op het beamerscherm wat zich op de tv afspeelt maar we willen zien wat er zich op de laptop afspeelt. Hoe krijgen we dit voor elkaar?
een 37"heeft 200 hz en een 40" 400 hz van samsung wat is u verklaring.?
Wij hebben thuis Digitenne, niet via een kastje maar via een kaartje die je in de tv schruift.
Wij hebben wel nog altijd de kabel in de tv zitten, is dit noodzakelijk?
Toen ik hem eruit trok kregen we zwart beeld, maar dit kan ook aan de instellingen liggen.
Toegevoegd na 32 minuten:
De kabel is een witte kabel die naar een soor stopcontact in de muur gaat.
Volgens mij had je deze altijd nodig voor kabel tv..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing