Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Televisie. Vragen over beroemdheden, films en series, muziek, radio, stripboeken en tekenfilms en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wie kent de britse b serie (kostuumdrama) Captain John Ross?? werd begin jaren 80 uitgezonden. Heb alles geprobeerd maar de serie is onvindbaar?HELP

Heeft toen der tijd wel in de tvgids gestaan en werd door de tros of kro of ncrv uitgezonden. Ik zou graag de naam van de acteur die captain john ross speelt weten. Maar is een spelt in de hooiberg! Wie heeft tips die mij maar het antwoord kan leiden?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Televisie

Ik zoek een kinderprogramma/uitzending uit jaren 90 met "3 blubber monsters in een grot"...?

Ik kan me herinneren dat ik als kind bij familie iets op tv keek en niemand herinnert het zich en ik kan het ook online niet vinden. Het zal tussen 1987 en 1995 zijn geweest. Ik weet dus niet of het een serie was of een tv film voor kinderen maar ik denk serie.

In het deel dat ik me kan herinneren is er een grot - in de grot zitten 3 blubber/slijm-achtige "monsters"; een groen, een blauw, een roze. Eentje hing ondersteboven aan het plafond volgens mij. Ik kan me herinneren dat ze zeggen dat je post naar ze kan sturen en ze noemen een adres; degene die het einde van het adres noemde stotterde en zei "H.... H...." en dan roepen de andere 2 "HILVERSUM". Lijkt mij heel gek dat een klein meisje uit Nijmegen dat verzint als ik nog niet eens wist wat of waar Hilversum was! Heeft iemand iets gezien wat hier op lijkt?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Televisie
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing