geven telefoon providers bsn weg aan fabrikanten (apple,samsung,htc,sony etc.)?
mogen providers onze BSN geven aan fabrikanten als zij daar om vragen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
mogen providers onze BSN geven aan fabrikanten als zij daar om vragen?
Ik hoop dat iemand mij kan helpen. Ik kan mijn mobiel niet in, want mijn vriendin heeft mijn vergrendelingspatroon te vaak geprobeerd. Nu staat er dat ik mijn gebruikersnaam en wachtwoord moet invullen (Van gmail). Mijn wachtwoord wist ik niet, dus die heb ik veranderd via gmail op de laptop.
Hierna heb ik dat nieuwe wachtwoord op de mobiel geprobeerd en nu werkt hij nog steeds niet.
Nu heb ik allerlei oplossingen geprobeerd, maar niets lijkt te werken. Heeft iemand alsjebieft een oplossing voor mij?
Ik wil liever niet mijn mobiel resetten.
Toegevoegd na 59 minuten:
Kan iemand a.u.b helpen???
Ik heb bij een winkelier een iphone 4s + abonnement besteld. Er werd mij gezegd dat het toestel pas over een paar dagen geleverd kon worden. Toen ik later terug kwam om het toestel op te halen zat er geen folie om de verpakking (normaal gesproken zit er altijd folie om een iphone doos), de doos was al geopend. Ik heb het toestel niet aangenomen. Het kan zo zijn dat ze mij een tweedehands toestel proberen te verkopen. Ik heb toch recht op een toestel die nog in een dichte verpakking zit? Wat kan ik hier tegen doen?
Ik mag geen abo nemen van me ouders dus vandaar alls ik moet betalen voor naar 1200 van kpn te bellen om dan over te stapen naar tmobil
Toegevoegd na 1 dag:
Niemand een idee?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing