Als ik thuis ben zit ik altijd op wifi en schakel ik altijd het netwerk uit (3G, Mobiele data). Gaan de kosten dan toch van je abonnement af?
Ik heb een Iphone 4 abonnement bij Vodafone
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een Iphone 4 abonnement bij Vodafone
Ik ga binnen kort naar het buitenland
Maar hoe werkt dat met die +31?
Kan iemand mijn dat uit leggen?
Toegevoegd na 40 seconden:
en dan bedoel ik met 06 nummers
Hoe moet je een screenshot maken met een samsung galaxy txt?
Ik heb vorig jaar een Hi Bel&SMS 15 abonnement afgesloten en kreeg er een Samsung Galaxy Ace bij. Als ik nu los een nieuwe iPhone koop kan ik doe dan gewoon gebruiken met internet enzo van dat abonnement? Want ik heb gehoord dat je een speciaal iPhone abonnement moet hebben voor een iPhone zit daar dan verschil in?
Toegevoegd na 1 minuut:
Er zit dus internet bijijm abbo. Kan ik die dan ook normaal op de iphone gebruiken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing