Zo maar uit het niets kan ik geen apps meer downloaden op mijn HTC Wildfire S? Ik heb niets met de instellingen gedaan en het geheugen is oke.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 2 minuten:
Ik wil graag een android telefoon aanschaffen. Ik zag op internet staan dat deze telefoon altijd is verbonden met internet. Is dat gratis, of lopen de kosten gewoon op wanneer je niet op internet zit?
Gr. I.
Ik heb nu een noodgsm maar wil eigenlijk een vergelijkbare GSM als een Sony Ericsson GSM kopen (graag 2e hands).. Hoe pas ik dat aan?
Ik wil graag WiFi,gewoon internet,SMS functie,foto en videofunctie en geluidopnemen (van kerkdienst o.a).
Ik heb het een keer perongeluk ingesteld en weet nu niet meer hoe ik het uit moet zetten....
26 nov een iphone 4s 32Gb icm abo gekocht bij www.PhoneHouse.nl maar is bij mij nog niet bezorgd. Nu zijn de prijzen intussen verlaagd en kan ik voor €50,- meer de 64Gb nemen en daarbij de eerste 4 mnd 50% korting waardoor ik alsnog goedkoper uit ben met een betere iPhone.
Wat zijn nu mijn rechten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing