Bij welke provider kan ik allemaal een blackberry prepaid simkaart halen en welke heeft het beste bereik?
Ik wil graag een bb prepaid sim kaart halen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil graag een bb prepaid sim kaart halen.
Als je mobiel bijv op een houten tafel ligt, dan wordt hij toch een beetje door elkaar geschud enz. Natuurlijk zal de fabrikant er wel rekening mee gehouden hebben, maar niet met het feit dat je om de tien seconden een sms, whatsapp, ping, tweet of een bericht op hyves of facebook krijgt. Dus is de trilfunctie slecht voor je mobiel?
None
Toegevoegd na 38 minuten:
ik ben wa verzekerd
Ik moet ze terug kunnen lezen ivm mijn toekomst die op het spel staat
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing