Hallo ik heb een Blackberry met een abonnement. Ik moet me abonnement nog 1 jaar betalen, maar ik wil een nieuwe blackberry.?
Kan ik me simkaart gewoon in me nieuwe blackberry zetten als ik het hebt gehaald. Of kan dat niet? Me provider is T-Mobile.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan ik me simkaart gewoon in me nieuwe blackberry zetten als ik het hebt gehaald. Of kan dat niet? Me provider is T-Mobile.
Sinds een paar weken heb ik een HTC Desire S, maar de standaard muziekspeler laat me de beltonen/notificatie-geluiden niet verwijderen uit de lijst. Verwijderen kan maar dan waarschuwen ze dat ze van je SD-kaart/telefoon verdwijnen; geen optie dus. Op mijn vorige telefoon (Motorola Milestone) waren de beltonen etc niet in de mediaspeler aanwezig. Hoe verwijder ik ze nu uit de lijst?
Als dit geen optie is, graag tips voor een alternatieve muziekspeler.
Huuh zo raar! Me moeder zei net toen ik thuiskwam van school dat ik haar belde s'ochtends tijdens het fietsen. Ze hoorde me fietsen, en mensen praten in de achtergrond, maar ik hoorde haar niet, en ik hoorde haar niet bellen. Maar ik belde haar toch. Terwijl ik dat niet wist. En ik zat niet aan mijn mobiel,en hij stond op vergrendelen. Hoe kan dit? Ik vind het maar eng.
Groetjes Samaa
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing