Hallo, ik kwam thuis doe mijn blackberry curve 9300 in de oplader en een half uur later doet de scroll het niet meer kan je me mischien helpen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik kan op de brower maar me whats app doet het niet en ping ook niet kan alleen op de brower . Maar de router heeft ook andere apperaten verbonden als iets mis is dan doet me appen het wel en de andere apperaten niet en andersom ook. Ben naar T-mobile gegaan en dacht dat een fout wat is me service heb een smsje naar 4000 met Blackberry en later doet hij nog steeds niet. En zelf als ik op problem oplossen dan test hij alles en bij Blackberry serice word het 90% en dan telkens lager tot hij zegt mislukt.
Wat moet ik doe op te zorgen dat alle appen met doen ?
En wat kunnen ze problemen zijn en hoe kan ik het verkomen ?
Ik zag deze Iphone op marktplaats voor een goede prijs. Alleen vraag ik me wel af of deze echt is.
Ik had altijd beltegoed en ben nu overgegaan naar abbonoment en heb nu een abbonoment bij tele2 afgesloten de simkaart heb ik gister ontvangen nu deed ik hem in me telefoon maar nu kan ik niet bellen of smsen of op internet er mee wat moet ik nog meer doen ?
Ik heb nu zelf een prepaid simkaart van t-mobile.
een vriendin van mij mag een nieuwe toestel uitkiezen maar die hoeft ze niet (de iPhone 4s dus)
Ik krijg dus die iPhone 4s maar kan mijn prepaid simkaart van t-mobile daarin.? ze krijgt de iphone 4s via een vodafone abonnement?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing