ik heb een Samsung galaxy y maar als ik geld heb opgewaardeerd is het er binnen een half uurtje al weer bijna af zonder dat ik iets doe. Hoe kan dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
sizz internet app klantenservice telefoon aanbieder
Toegevoegd na 12 minuten:
Het is een samsung galaxy ace
Ik heb pas een nieuw abbonement met internet, maar ik weet niet hoe ik het aan moet zetten.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing