Hoe krijg ik een video van mijn iPhone af die ik via mijn pc geplaatst heb via iTunes?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb voor mijn broertje een micro sd kaartje nodig. hij hoeft maar 8 GB te zijn, maar ik had dus de vraag of deze http://www.mytrendyphone.nl/shop/external/pages/ro/search_nl/search.asp?q=samsung+sd+kaart+8+gb en dan de eerste ( Transcend Micro SDHC 8GB klasse 10 Geheugenkaart TS8GUSDHC10) goed is?
Ik heb op mijn mobile telefoon regelmatig problemen met een melding mbt dat hij de proxyserver niet kan vinden. Dit is alleen als ik thuis ben en via de wifi wil werken. nou dacht ik dat het aan de telefoon lag maar ik hebn nu een zelfde nieuwe gekocht en ben deze aan het instaleren. het enige wat deze 2 mobielen nu gemeen hebben is het G amil account wat erop staat. de simkaart uit de oude heeft er nog niet ingezeten. nu wilde ik apps via de wifi erop zetten en krijg ik dus op de nieuwe ook weer die proxy melding. ik krijg dit op geen enkele andere telfoon hier alleen op deze 2 waar dus dezelfde accout van google op zit... Ik snap er niks van kian er ook niks over vinden en kan google niet bellen... wie kan mij helpen?? - Zoeken
Want ik ben nu dicht aan de grens (20 km ) maar ik heb een Nederlandse abbonament en zit dus extra te betalen voor bellen en internet . Maar ik heb ontdekt dat ik ook op Ben nl kan (mijn provider) maar betaal ik dan ook extra ?
ik heb een tablet van yarvik , net nieuw. en ik kan op hayday niet meer aanmelden op facebook' en ik kan ook niet meer op play store.
wat moet ik doen? wifi aan en uit helpt niet,
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing