Waarom zie ik geen vinkjes meer bij Whats App?
Sins kort Zijn de vinkjes verdwenen bij me Whats App, Anderen kunnen wel de mijne zien maar ik die van hun niet, leesbewijzen staan aangevinkt dus dat is heel apart!,
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Telecom. Specifieke vragen over abonnementen, apps, mobiele telefonie en telefoons vind je in één van de subcategorieën.
Sins kort Zijn de vinkjes verdwenen bij me Whats App, Anderen kunnen wel de mijne zien maar ik die van hun niet, leesbewijzen staan aangevinkt dus dat is heel apart!,
Als ik lig en mijn telefoon gebruik laat ik t weleens vallen en ik denk dat meerdere personen dat probleem hebben bestaat daar een oplossing voor? Soort steun meubel iets zodat t boven je hoofd zweeft zonder in je handen te hoeven houden
Kan een magnetische telefoonhouder die je op het dashboard vastplakt, en de telefoon die aan de achterkant een metalen plaatje heeft ( voor bevestiging op de magneet op het dashboard ) de GPS van de telefoon beinvloeden ?
Ik heb een nieuwe foon gekocht en daar moeten micro-simkaarten in. Thans heb ik mini-simkaarten. Mijn provider levert geen micro-simkaarten vandaar dat ik zo'n knipper heb gekocht.
Nu is de vraag hoe je dat het beste kan doen: in één keer doordrukken OF voorzichtig beetje bij beetje knijpen. Ik heb maar één kans...
Mijn mobiel laadt sinds 2 dagen niet meer op, dus heb ik hem naar de telefoon maker gebracht, en een uurtje geleden weer opgehaald. Hij kon hem niet repareren, maar zei wel dat de telefoon nu weer heel langzaam oplaadde. Toen ik hem terugkreeg zag ik ook dat hij hem had opgeladen tot 20% ongeveer. Nu heb ik net een nieuwe usb cable gekocht omdat mijn oude een beetje kapot was. Met beide oplaadkabels laadt hij niet meer op, maar hij laadde in de winkel dus wel op. Mijn laadkabels en oplaadblokje zijn niet van Samsung zelf, dus ik dacht dat het misschien hier mee had te maken, maar ik heb niet echt zin om 30 euro uit te geven aan een nieuwe lader, ik ga volgende maand namelijk een andere telefoon kopen.
Wie kan mij helpen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing