Kan ik compressor olie gebruiken om een potkrik bij te vullen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Techniek. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn neef werkt bij de marine in Amerika en die gebruiken dolfijnen enz om explosieven op te sporen. Ook veel honden op de airport die constant drugs zoeken. Vroeg me af. We hebben allerlei apparatuur, die zo goed als de menselijke ogen en oren kunnen vervangen. Bestaan er ook apparaten die reuk vermogens hebben? Of zou deze technologie überhaupt wel of niet ontwikkeld kunnen worden en waarom is het er dan nog niet.
Ik weet dat er auto,s zijn die op ethanol kunnen rijden.
Ik ben benieuwd of een auto bijvoorbeeld ook op bier, wijn en sterkdrank kan rijden.
korte buizen bv geweerlopen worden gemaakt door massieve gegoten staven uit te boren of door gewalste platen op te rollen en dicht te lassen. Voor grote lengtes lijkt me dit niet mogelijk, maar hoe dan wel?
In de krant of op het nieuws hoor ik soms dat er een bom onschadelijk is gemaakt maar bij een mijn bv. vanaf enige beweging ontploft die.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing