Kan een meisje ook gescout worden door een profclub?

Zaterdag speelde ik een wedstrijd en ik hoorde achteraf van mijn trainer dat er een scout rondliep, maar stel je wordt gescout door welke club dan?

Weet jij het antwoord?

/2500

ja natuurlijk,als jongens kunnen gescout worden,dan kunnen meisjes dat ook Maar de scouter moet je wel goed vinden

Uiteraard kan dit, meiden kunnen net zo goed voetballen. Echter worden ze wel voor de vrouwen afdeling van de prof club gescout. Maar dit kan, anders zou je je kunnen beroepen op artikel 1 van de grondwet.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100