Mag er tijdens de tweede wissel in een voetbalwedstrijd een speler teruggewisseld worden uit de eerste wissel?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Volgens de Spelregels Veldvoetbal, uitgave juli 2011 niet. Zie bij regel 3 (Het aantal spelers) het kopje 'wisselprocedure', een na laatste bullet: "• de gewisselde speler kan niet meer deelnemen aan de wedstrijd;"

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100