Mag je voetbal spelen op turnpantoffels

zijn er regels rond het gebruik van schoenen

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Nee pantoffels zijn geen schoenen. === Dit staat in de regels van de KNVB. Zoals je kunt lezen staat er alleen Schoenen. Dit is dus een zeer rekbaar begrip. http://downloadcentrum.knvb.nl/sportlink/knvb/document/KNVB_spelrgels.pdf?service=lucene/ProcessIncrementHitCount&DocumentData/DocumentId=706&dataPath=DocumentData/Data&checksum=1586985665 Regel 4 De uitrusting van de spelers Veiligheid Een speler mag niets dragen dat gevaarlijk is voor hem of een andere speler (dit geldt ook voor alle soorten sieraden). Standaarduitrusting De verplichte standaarduitrusting van een speler bestaat uit de volgende afzonderlijke onderdelen: • een trui of shirt met mouwen - wanneer onderkleding wordt gedragen, moeten de mouwen van dezelfde hoofdkleur zijn als de mouwen van de trui of het shirt; • een korte broek - wanneer een zogenaamde slidingbroek wordt gedragen, moet deze van dezelfde hoofdkleur zijn als de korte broek; • kousen; • scheenbeschermers; • schoenen. Toegevoegd na 2 minuten: Linkje werkte niet, dan maar met de nieuwe bron. Zie: Download de spelregels: Spelregelwijzigingen 2010/'11 Spelregels veldvoetbal 2009/’10

Bronnen:
http://www.knvb.nl/watdoenwe/spelregelsenr...

Nee, niet bij officiele KNVB wedstrijden! Slippers óók niet...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100