Hoe laat Sven op de 5 km?
Weet iemand hoe laat Sven werkelijk schaats as zaterdagavond? De 5 km begint om 21.00 maar weet iemand de indeling al, gaan de besten op het einde, zijn er veel dweilpauze's, kortom: hoe laat schaatst Sven werkelijk?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Schaatsen. Vragen over Formule 1, hockey, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Weet iemand hoe laat Sven werkelijk schaats as zaterdagavond? De 5 km begint om 21.00 maar weet iemand de indeling al, gaan de besten op het einde, zijn er veel dweilpauze's, kortom: hoe laat schaatst Sven werkelijk?
Waarop wordt dat gebaseerd op de mensen die de tocht gaan rijden of het aantal mensen wat ze verwachten?
Daar kan je toch niet van op aan ?Stel het ijs is 15 centimeter en stel dat zou dik genoeg zijn om de Elfstedentocht te laten plaats vinden ( de mensen die hem rijden )maar niet voor alle mensen die ze verwachten zou de tocht dan doorgaan?
Toegevoegd na 3 minuten:
Met mensen verwachten bedoel ik toeschouwers die ze van verwachten.
De tijd is er bijna al weer: Kraampjes met liters warme chocomelk, volle wachtkamers bij de röntgenafdeling in de ziekenhuizen. En natuurlijk veel ijspret!
Maar schaatsen dat kan ik nog steeds niet.
Wat is de makkelijkste manier om het te leren en welke schaatsen zijn het makkelijkste om het op te leren?
Het gaat om beelden van de schaats-world-cup in Heerenveen. Het jaar weet ik niet precies (waarschijnlijk 2005 of 2004). Bob de Jong reed toen de laatste rit op de 10 km (ik weet niet tegen wie) en zijn tijd waar hij uiteindelijk op uitkwam was op de 100ste seconde precies het zelfde als die van de Noor Bokko die al in een eerdere rit had gereden. Het was een erg spectaculaire ontknoping van die 10 km en ik zou graag die beelden willen zien.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing