Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is de buitenspelregel veranderd?

Vroeger was het zo dat als er een speler van de verdedigende partij dichter bij het doel staat dan de aanvallende partij op het moment dat de bal vertrekt, er geen sprake is van buitenspel. Bij de goal in de 3de minuut in de wedstrijd Qatar-Ecuador lijkt het erop dat buitenspel niet gerelateerd is tot het moment dat de bal vertrekt maar het moment waarop de bal wordt aangeraakt door de aanvaller. Want toen de bal vertrok stonden nog 5 spelers van Qatar dichter bij het doel dan de aanvaller die zogenaamd buitenspel zou staan.
(ook op het moment dat degene die zogenaamd buitenspel staat de bal raakt staat er nog een verdediger achter de keeper, dus ik snap het even helemaal niet meer...)

Heb ik neppe gymshark sportkleding ontvangen of is dit echt?

Goeienavond, ik had op 11 november 2 broeken en 2 shirts besteld van Gymshark maar op de label staat gemaakt in Bangladesh.. ik heb het wel besteld op de originele website kan iemand mee kijken of dit nep is of echt?

de shirt die ik heb gekocht link naar de website met de shirt maat S.
https://nl.gymshark.com/products/gymshark-crest-t-shirt-black-aw21

Verwijderde gebruiker
3 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing