Wat als je de witte bal voor de zwarte bal pot tijdens biljard (8ball)?
Wie heeft er dan gewonnen? Ervan uit te gaan dat er alleen nog een zwarte bal is.
En de witte gaat er voor de zwarte bal in.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Wie heeft er dan gewonnen? Ervan uit te gaan dat er alleen nog een zwarte bal is.
En de witte gaat er voor de zwarte bal in.
Ik zit al een tijdje te trainen alleen ik kom er maar niet uit wat beter is om spieren te kweken ik heb dumbells en mijn vraag is hoe kweek ik meer spieren meer herhraling of langer een herhaling doen
Dus bijvoorbeeld
3x herhaling maar dan 50x
Of 10 herhaling maar dan 20x
Wat is beter ik wil spieren kweken en niet vet verliezen plsss help me
Hallo, ik heb 6 jaar gelede een operatie gehad aan mijn hartklep (vervangen). Nu wil ik beginnen met fitness maar krijg ik in de sportschool te horen dat na een hartoperatie krachttrainen absoluut niet kan. Overigens gebruik ik nu als medicatie alleen bloedverdunners. Heeft iemand een soortgelijke ervaring of informatie over deze situatie..??
Hoeveel oefeningen kun je doen als je per dag maar 1 spiergroep traint. Hoeveel oefeningen in een workout zou ik bijvoorbeeld voor mijn benen kunnen doen?
Wat ik weet is dat bij beach soccer de scheidsrechter een hand in de lucht steekt en met de vinger van de andere hand wijst naar de 'virtuele middenlijn' (zie afbeelding) bij een terugspeelbal op de keeper. Dat van de hand in de lucht begrijp ik, maar wat is de betekenis van de vinger? Wat mij ook opviel is dat de scheidsrechter aan de andere kant dan dit signaal opneemt en ook met zijn vinger wijst.
In een andere spelsituatie steekt de scheidsrechter alleen zijn hand omhoog en ook dat signaal wordt door de andere scheidsrechter overgenomen. Uit de beach soccer spelregels wordt ik niet echt wijzer wat de exacte betekenis is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing