Beginnend biljarter. Wat wordt er bedoeld met p.moy?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Even afgezien van het feit dat het jammer c.q. beschamend is dat dit nodig is, waarom hebben andere landen (zoals Brazilië) het leger/de politie bij voetbal en Nederland niet?
zie onderstaande link
Ben van plan er een aan te schaffen.
Vroeg me af of je er ook buikspieren mee traint, en zo ja dan zal dit vast minimaal zijn?
Kan je voetbal verleren is mijn eerste vraag.
2de: Hoe kan het dat je na het oefenen van bijv je schot je het beter gaat doen. Weten je hersenen dan hoe zie iets uit moeten voeren of zit het in de spieren? Dit vroeg ik mezelf ook heel lang af.
Alvast bedankt!
Het nummer wat ajax supporters altijd zingen: Donny van de Beek, jalalalalala
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing