wat is big air?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
onze makker, onze kameraad vraagt zich dit af
Ik geef atletiek trainingen aan kinderen van 5 en 6 jaar oud. Ze doen goed mee maar bij de warming-up sprinten ze er meestal vandoor. Dan zijn ze halverwege buiten adem en gaan ze lopen. Ik heb enig succes kunnen boeken door tweetallen te maken en een praatopdracht mee te geven. De kinderen krijgen dan een onderwerp mee waar ze tijdens het rennen wat over moeten vertellen. Ik heb soms ook nog de optie zelf rustig voor de groep te gaan rennen en dan mogen de kinderen mij niet passeren. Het nadeel van de laatste optie, als ik zelf mee ren, is dat ik dan tijd kwijt raak om materialen voor het volgende onderdeel klaar te zetten. Weet iemand nog een of meerdere manieren om het tempo bij de warming up laag kan houden?
Ik wil wat meer aan mijn conditie doen. Ik sport niet want ik kan geen leuke sport vinden. Ik wil wel proberen hard te lopen, alleen ik weet niet zo goed hoe. Ik heb het al een keer tegen mijn moeder gezegt, maar ze reageerde niet echt enthousiast. Heeft iemand tips hoe ik het best kan beginnen? En hoe ik het minder raar kan laten lijken naar mijn moeder toe?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing