wat heb je als je tijdens het sporten steeds verdrietiger bozer en zelfs aggresiever wordt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Op welke zender is het live te zien?
In Nederland moet je vaak jong gescout worden, maar wanneer ik kijk naar Afrika en Zuid Amerika zie ik je vaak dat veel voetballers laat prof worden. Als je naar Azië en noord Amerika kijkt zie je dat veel door middel van academies en college prof worden. Als je een motivatie heb en je bent goed genoeg voor de 1e van je vereniging kan je dan nog prof worden of eventueel in buitenland zo ja welke landen want mijn vader heeft redelijk veel connecties.
Ik ben een jongen van 19 jaar en 1.92 cm lang ik heb altijd als centrale verdediger gespeeld of als centrale middenvelder, ik ben weer van plan om op voetbal te gaan en dacht weer aan nieuwe positie veel mensen dat ik beter als rechtsbuiten/rechthalf kan spelen omdat ik best snelheid. Alleen ken ik niet veel profs met mijn lengte die op die positie spelen. Kunnen mij tips gegeven waar ik het best kan spelen?
Ik ben 1.92 cm
Weeg 70/69 Kg
Ik Heb een redelijke Dribbel
Ben best snel(sneller dan gemiddelde persoon van mijn leeftijd)
En heb ook nog een redelijke pass techniek
En mijn uithoudingsvermogen is redelijk
Ik hoop genoeg info te hebben gegeven
Toegevoegd na 4 minuten:
Ik ben een jongen van 19 jaar en 1.92 cm lang ik heb altijd als centrale verdediger gespeeld of als centrale middenvelder niet omdat het wou maar omdat ik altijd één van de langste was. ik ben weer van plan om op voetbal te gaan en dacht weer aan nieuwe positie veel mensen denken dat ik beter als rechtsbuiten/rechthalf kan spelen omdat ik best snelheid. Alleen ken ik niet veel profs met mijn lengte die op die positie spelen.
Hier zijn nog wat gegevens misschien kunnen jullie hieruit een mening vormen
Ik ben 1.92 cm
Weeg 70/69 Kg
Ik Heb een redelijke Dribbel
Ben best snel(sneller dan gemiddelde persoon van mijn leeftijd)
En heb ook nog een redelijke pass techniek
En mijn uithoudingsvermogen is redelijk
Ik hoop genoeg info te hebben gegeven
De winnaar van de KNVB-Beker is zeker van de groepsfase van de Europa League. Maar wat als een amateurclub de KNVB-Beker wint, mogen zij dan ook naar de Europa League?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing