Bestaat Cuju nu nog steeds?
ik heb dit nodig voor een verslag voor school en kon het niet op het internet vinden daarom hoop ik dat ik hier het antwoord krijg :)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
ik heb dit nodig voor een verslag voor school en kon het niet op het internet vinden daarom hoop ik dat ik hier het antwoord krijg :)
Ik heb een gps-apparaat (etrex 20). Hiervan wil ik het geheugen uitbreiden met een microSD. Op diverse fora lees ik echter dat je een kleine sd-kaart moet nemen., omdat je anders het aantal tegels overschrijdt
Voorbeeldje:
De etrex 20 kan 32 Gb aan, maar dan overschrijd je wellicht het aantal tegels van 4000.
Dit heeft bij mij de volgende vragen opgeroeepn
- Wat er bedoeld met tegels?
- Hoe weet je dat je het aantal tegels niet overschrijdt?
- Wat gebeurt er als je het aantal tegels overschrijdt?
- Wat voor microSD is groot genoeg om extra kaarten op te zetten, maar niet te groot voor overschrijding van het aantal tegels.
de meeste fotos op het negatief waren wazig
nou, ik wil turnen leren maar op youtube krijg je niet veel heb je geen site waar je les krijgt bijvoorbeeld
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing