Als ze de 500 meter schaatsen op een 500 meter lange rechte baan zouden rijden, maken ze dan een snellere of een minder snelle tijd?
Er moet nu twee keer een bocht worden gereden. Kost dat tijd of win je daar mee tijd?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Er moet nu twee keer een bocht worden gereden. Kost dat tijd of win je daar mee tijd?
Dus of kickboks of boksen
None
Ik vergelijk twee skates, ze hebben de zelfde maat. De ene heeft 78 A, en is duurder, de andere heeft 80A en is goedkoper. Wat is het verschil tussen deze wieltjes? De hardheid? Welke is beter?
"Transparante PU wielen: 80x24 mm, 78A"
"Transparante PU wielen: 80x24 mm, 80A"
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing