Heeft de Deense Coach gelijk,is dit een echt nadeel?
http://www.ad.nl/ad/nl/1045/WK-voetbal/article/detail/488802/2010/06/08/Denen-Oranje-krijgt-Vuvuzela-probleem.dhtml
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Voetbal. Vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
http://www.ad.nl/ad/nl/1045/WK-voetbal/article/detail/488802/2010/06/08/Denen-Oranje-krijgt-Vuvuzela-probleem.dhtml
En dan met de verwachting dat ze gedurende de loop van het toernooi wel fit zullen worden...
Is dit niet vreselijk onrechtvaardig tegenover spelers die wel 100% fit zijn en waar de coach zonder enig voorbehoud over zou kunnen beschikken?
Vele van dat soort spelers moeten thuis blijven, en iemand met een grote naam mag wel mee ondanks niet fit zijn.
Successen uit het verleden bieden toch niet altijd garanties voor de toekomst, zeker als de speler niet 100% fit is.
Zijn hier statistieken van bekend?
en welke landen trekken de meeste en minste supporters mee verwacht je?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing