Wat de perfecte steen om mee te scheren (of ketsen) ?? Hoe ziet hik eruit ?
Met scheren bedoel ik natuurlijk over het water laten stuiteren
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Gezelschapsspellen. Vragen over games en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Met scheren bedoel ik natuurlijk over het water laten stuiteren
Mario moet verschillende deuren openen en komt op een gegeven moment in de sneeuw terecht met pinguïns?
iemand enig idee..
ik zou graag de sims3 kopen maar overal waar ik kijk kost dat echt heel erg veel (met zakgeld vn 8 euro per maand) vindt ik 50 euro wel veel.
Toegevoegd na 5 minuten:
liefst geen tweedehands cd .. :D
Toegevoegd na 13 minuten:
ps: ik woon in belgië
Toe ik laatst op youtube zat en ik wat zocht vond ik er een filmpje over de rubik's cube.
Maar op google enzo kan ik niks vinden...
Dus wie heeft er een goede site waar je er een kan kopen het liefst nederlands.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing