Telkens als ik een spel speel en op Alt+F4 druk dan sluit het spel af hoe kan dit? Is dat een fout?
Alt+F1 t/m Alt+F3 werkt gewoon en de rest ook.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Gezelschapsspellen. Vragen over games en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Alt+F1 t/m Alt+F3 werkt gewoon en de rest ook.
http://blackjack.nl/blackjack-basis-strategie/
De witte bal komt niet in het vak dat je weer opnieuw moet betalen, de andere ballen wel?
Maar het gewicht moet hetzelfde zijn lijkt mij voor de eerlijkheid van het spel, en het volume van de ballen is ook gelijk.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing