beste mensen, ik ben van plan een xbox 360 te kopen met de functie xlink kai, zodat ik online kan spelen maar kan ik dan ook tegen mensen op een ps3?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Spelcomputers. Vragen over games en gezelschapsspellen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb nu zo'n zwarte rand om mijn pc scherm heen en wil hem graag full screen krijgen. hoe doe ik dat?
alvast bedankt.
ati radeon HD 5700 1024 mb met hdmi aangesloten
Ik heb de nieuwe systeem-update gedownload voor mijn PS3, ging prima geen problemen.
na de download ging hij 'm installeren, ook geen probleem tot 99%.
hier bleef hij wel 2 uur op staan en reageerde nergens op.
ik heb geprobeerd om hem 'normaal' uit te doen door op de power button te drukken, maakte wel geluidje maar de PS3 deed niks.
uiteindelijk heb ik er voor gekozen om de power button 10 sec. in te drukken (waardoor hij eindelijk uit ging).
het grootse probleem is nu dat wanneer ik de PS3 opstart, hij eerst weer de update gaat installeren voordat ik iets kan doen en hij blijft keer op keer op 99% staan en moet ik weer 10sec de powerbutton indrukken.(nadat ik hem 4u de tijd geef).
WIE WEET WAT IK KAN DOEN?
PLEASE HELP!
hallo heb een ipod touch een half jaar oud en is gevallen eerst was het schermmm gebroken tenslotte is de cristal losgekomen het scherm werkte eventjes en tenslotte uitgevallen ik heb een nieuw scherm gekocht en geinstalleerd ik zag op het halve scherm allemaal lijntjes en aan de andere kant is het heel lecht heb een beetje geprutst en dan het scherm werkt niet meer niets wil ook niet op itunes synchroniseren wat nu kan iemand mij helpen aub
heb scher op ebay gekocht hier de link
http://www.benl.ebay.be/itm/for-iPod-Touch-4th-Gen-4-G4-Full-LCD-Screen-Digitizer-Black-Repair-Part-WVLS620-/360501016311?pt=AU_Electronics_Portable_Audio_Accessories&hash=item53ef88f6f7
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing