Ik heb een ps3 gekocht dus wil ik een nieuw account aan maken zegt hij er is een time out opgetreden terwijl ik een goeie connectie heb?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Spelcomputers. Vragen over games en gezelschapsspellen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Is het een zware game omdat hij alle blokjes moet laden/maken?
Het gaat hier dus om 2 accounts opdezelfde playstation.
Het is een PS3 slim 320gb.
Alvast bedankt
Ik heb een wii 4.3e met homebrew channel en usb loader gx
Maar nu wil ik een spel spelen via gewoon een disc maar mijn wii geeft aan dat ik moet updaten om het te kunnen spelen. Wat gebeurt er als ik nu update, of kan ik dan alleen homebrew channel niet meer gebruiken?
Dit hoeft niet te spelen in een spel maar bijvoorbeeld in de PlayStation Store.
Is dit mogelijk?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing