Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Spelcomputers. Vragen over games en gezelschapsspellen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

de wii controllers werken nog maar half, wat is het probleem?

ik heb 2 wii controllers en beiden werken wel gewoon met de home knop en de plus en min.

maar het handje knippert verschikkelijk en gaat alle kanten op waardoor ik eigenlijk niet iets kan selecteren om op te klikken en de wii dus gewoon onbruikbaar is.

na een beetje zoeken kwam ik erachter dat de wii bij de instellingen een optie had voor de sensorbalk. je zou dan 2 stipjes moeten zien, ik zie er een stuk of 10-15 die de hele tijd draaien en knipperen.

na 5 minuten verdwijnt de cursor trouwens geheel en doen de knopjes het nog wel gewoon.

met mijn camera heb ik al gekeken of ik 10 lampjes kon zien bij de sensorbalk, en dit klopt.
de kaarsentest geeft ook hetzelfde resultaat, een knipperende cursor.

heeft iemand de oplossing voor mij?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe krijg je internet op een PS3 en wat zijn de voordelen ervan?

Mijn zoon heeft een ps3 gekocht. Nu staat er dat je met een kabel internet kan krijgen. Maar van mij hoeft dat niet, zo'n kabel van dat apparaat helemaal door mijn huis naar de meterkast.

Er staat dat het ook via een router en nog wat kan. Maar, ik heb voor mijn laptop al een draadloze router. Mijn oude pc boven heeft een usb stick voor de verbinding met die router omdat het signaal daar zwakker is. Kan ik nu die usb stick van die pc gewoon in de PS3 stoppen zodat hij internet heeft?

En waarvoor is dat internet eigenlijk? Op de pc kan hij alles doen met internet, is er nog iets anders dan op die ps3 waarvoor hij dat internet nodig heeft?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing