Het lukt niet om de afstandbediening aan te sluiten, de blauwe lichtjes blijven even flikkeren en gaan daarna weer uit, wie weet de oplossing?"
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Spelcomputers. Vragen over games en gezelschapsspellen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil graag online games weten voor de wii.
Op skyrim staan bij magic "active spells" 2 van die spells zijn rood en er is er ook een die 25% minder mellee aangezien ik heel veel melee gebruik wil ik dit weg. Hoe kan dit en hoe krijg ik oede active spells erbij? Ik heb namelijk 2 slechte en 3 goede active spells.
Ik wil (online universe ik ben de naamvergeten..) downloaden. maar dat duurt heel lang.. kan mijn ps3 daardoor kapot,gaan?
Zodra de stekker er uit is getrokken en er daarna weer in wordt gedaan brandt dit lampje niet. Wat betekend dat?
Het gaat om de 'dikke' Playstation 3 met 40GB.
En heb hem* niet via internet aangesloten.
*= de PS3 dus.
Toegevoegd na 3 minuten:
Ik heb er niks van betekenis over kunnen vinden in de handleiding, maar was zo eens nieuwsgierig.
Toegevoegd na 18 uur:
Nou probeer ik even een foto te uploaden...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing