hoe zet ik spellen op mijn ttds
heb er spellen op gedownload, maar als ik ze in mijn ds steek dan krijg ik niks, ik had er al wat op staan maar die nieuwe spelletjes staan er niet op.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Spelcomputers. Vragen over games en gezelschapsspellen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
heb er spellen op gedownload, maar als ik ze in mijn ds steek dan krijg ik niks, ik had er al wat op staan maar die nieuwe spelletjes staan er niet op.
Toegevoegd na 20 minuten:
??
None
Wat nu te doen Status code: 80-C00DF242
(.avi bestand wat het normaal wel doet HD 1080P quality.)
Toegevoegd na 6 minuten:
Geld voor me Xbox360 ;)
Met het welcome back pakket van PSN krijg je gratis 30 dagen playstation plus. Vandaar ijn vraag.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing