De controller van de WII valt telkens uit. Wat kan dat zijn?
Ondanks dat de baterij vol is verliest de controller telkens de verbinding met de controller. Wat kan dit zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Spelcomputers. Vragen over games en gezelschapsspellen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ondanks dat de baterij vol is verliest de controller telkens de verbinding met de controller. Wat kan dit zijn?
Ik heb de laatste firmware van DSTT (Nintendo DS) gedownload en op de kaart geplaatst. Wanneer ik ze echter in de Nintendo stop, start de Nintendo op met het welkomstmuziekje, maar verder verschijnt een wit scherm scherm en gebeurt er niets meer. Wat deed ik fout?
None
net als zonzoo waar je een telefoon kan inleveren ook als die kapot is en er toch nog geld voor krijgt...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing