hoe gebruik je die dingen zoals een bubble shield op halo 3?
of zoals een deployable cover?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Spelcomputers. Vragen over games en gezelschapsspellen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
of zoals een deployable cover?
Ik heb sinds kort een nieuwe Xbox 360 S 250 Gb.
Mooi dingetje al wat mee gekloot oa. nieuwe ventilator en case gemaakt.
Maar ik wil hem nu geflasht hebben zodat ik gebrande spellen kan afspelen, Multiplayer doe ik niet dus dat maakt niet uit. Garantie was er al bij dag 2 afgegaan dus dat is ook geen punt.
Het gaat om een Philips & Lite-on drive en het is een SLIM console, de glimmende.
Als je iets weet, of waar ik het kan laten doen antwoordt dan s.v.p. :)
Bob
Wat zijn de beste talenten op fifa 11 en waarom? bijvoorbeeld: is hij snel, sterk of technisch? ook bij welke club hij speelt en vooruitgang.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing