wie kent er een gamebedrijf in nederland? (zie besch)

ik zoek voor mijn school een gamebedrijf dus zegmaar hoe games gemaakt worden of iets wat met games te maken heeft .

Weet jij het antwoord?

/2500

Ik wel, hier een lijstje: Guerrilla Games: http://www.guerrilla-games.com/ Team 6: http://www.team6-games.com/ DarXabre: http://www.darxabregames.com/ E-Semble: http://www.e-semble.com/e-semble/Profiel/E-Semble_1/ Paladin Studios http://www.paladinstudios.com/ Zylom: http://www.zylom.com/nl/ Triangle Studios: http://triangle-studios.com/ Triumph Studios: http://www.triumphstudios.com/ Radarsoft(nog steeds actief maar niet meer in game development): http://radarsoft.nl/ Senile Team: http://www.senileteam.com/ Gambitious: http://www.gambitious.com/ Streamline Studios: http://www.streamline-studios.com/ Spil Games: http://www.spilgames.com/ En zo heb je er vast en zeker wel nog meer.

https://dutchgamestudio.nl/

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100