Hoe kan ik met een xbox 360 disc games spelen zonder de console op PC?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zou dus met een persoon die ik heb ''ontmoet'' via Playstation Network gamesharen. Hij was zijn eigen wachtwoord vergeten. Dus gaf hij het account van iemand anders waarmee hij had gegameshared. Toen ik op zijn downloadlist keek, zag ik dat hij nogal veel DLC had, wat ik dus graag wou hebben. Toen ik een van de Add-Ons wilde downloaden, stond er dat er ''Al 5 systemen zijn geactiveerd op uw systeem/account (weet ik niet meer). Als u deze content wil downloaden, moet u een van deze systemen deactiveren. Het probleem is nu; hoe kan ik dat het beste doen zonder dat het te lang duurt? En moet ik dan een van mijn systemen deeactiveren, of moet die tweede persoon dat doen? Hulp Aub!!
Ik wil altijd al een echte game maken een shooter dus niet zoiets als klokhuis games
en wat krijg je voor elke buff precies, en wie behoort deze te krijgen?
Toegevoegd na 6 uur:
de video kaart is een Intel Hd Graphics 4000
Ik wil graag een mac mini (niet zo duur)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing