Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Speelgoed & Games. Specifieke vragen over games, gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Als ik mijn betalingsopties wil veranderen bij mijn xbox, zegt hij dat de postcode niet met de plaats en provincie overeen komen. Hoe komt dit?

Ik wil xboxGold membership kopen, en daarvoor moet ik mijn creditcard invoeren. Als ik dan mijn straatnaam+nummer, postcode en plaats invul, zegt hij dat dit niet overeen komt maar het klopt gewoon? Kunnen juliie zo snel mogelijk antwoorden, want ik heb Black Ops II ge-pre-orderd en die komt binnenkort uit dus zou get zonde zijn als ik die niet meteen kon spelen.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Ik heb het foute papiertje bij een game mania pre-order, wat moet ik doen?

Ik heb net Black Ops II gepre-orderd. Normaal krijg je 2 papiertjes, een voor jezelf, en eentje waarop je je handtekening moet zetten en wat de winkel elf normaal bijhoud. Nu heb ik bijde papiertjes.
Moet ik dit melden ofzo, of weten ze af van mijn pre-order zonder dat? Ik wil niet hebben dat ik daar aankom en mijn game niet krijg :P

mvg

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Games
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing