Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

word bestand maken van muzieklijst?

Vorig jaar heb ik van een groot muziekbestand lijsten gemaakt die ik,via word bewerking, heb afgedrukt. Helaas ben ik vergeten hoe ik dat heb gedaan. Het was i.i.g. geen dos [cmd] opdracht. ik had "iets "makkelijks gelezen in het blad CI, ook dat artikel kan ik niet meer vinden. Ik meen me te herinneren dat ik DRIVE-Z ervoor heb gebruikt, alleen dat progje is ook van internet verdwenen. Wie kan mij helpen..?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Software

Kan je een 0 na de komma weglaten in excel?

Hoe kan ik, in een excel document, een nul na de komma weglaten. Maar dus NIET afronden!

Dus, bijvoorbeeld, ik heb een lijst van 10 diverse getallen met 1 decimaal:
7.8
5.3
1.7
0.6
5.0
9.0
4.3
10.0
35.0
22.7

Nu wil ik alle nullen die op het einde na een komma staan, en dus overbodig zijn, weglaten. Maar dus wel de decimalen na een ander getal, dat niet gelijk is aan 0 of niet overbodig is, laten staan. Dan krijg je dit:
7.8
5.3
1.7
0.6
5
9
4.3
10.0
65.0
22.7

Is dit mogelijk, misschien via het tabblad Start en dan de groep getal, en anders met een ALS (of IF) formule? Ik weet dat het wat raar klinkt, maar ik denk dat ik het duidelijk genoeg heb uitgelegd.
Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing