Kan je met een mac mini ook leesbevestiging vragen bij het emailen ?
Bij windows kun je een leesbevestiging vragen bij het versturen van e mails , k vraag me af of dat ook met een mac mini gaat ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Bij windows kun je een leesbevestiging vragen bij het versturen van e mails , k vraag me af of dat ook met een mac mini gaat ?
Ik wil graag backups buitenshuis bewaren. Bij het kopen van een Acronis backup software heb ik een jaar lang gratis 1TB opslag gekregen, daarna 79€ per jaar. De 79€ wordt door mijn werkgever betaald.
Nou vraag ik mij af, ik heb bestanden van 50 tot 100 GB groot. Acronis zelf zegt dat tijdens en na het backuppen de backup wordt gecheckt of het corrupt is, volgens hun kan ik zorgeloos backuppen naar hun cloud. Maar is het ook zo? Is het veiliger om met een backup software te backuppen naar de cloud i.p.v. zelf over SFTP te backuppen naar een NAS buitenshuis?
Hij start dus niet meer op!
Ik heb sinds kort een harde schijf waarin ik al mijn foto's en bestanden heb. Ik heb alles via dropbox overgezet en dropbox daarna verwijdered. Maar opeens worden deze meldingen gegeven. Ik dacht misschien gaan ze weg als ik herinstalleer. Dit was echter ook niet het geval.
Ik weet niet wat het voor mappen zijn en ik kan ze ook niet goed openen.
Kan iemand me misschien helpen?
Gewoon in het algemeen maar ook specifiek voor photoshop cc 2015.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing