Hoe verstuur/deel je enkele foto vanuit Flikr?
Als ik nu stuur kan de ontvanger al mijn foto's zien, en dat is niet de bedoeling
Toegevoegd na 1 minuut:
Al mijn flickr foto zien....
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik nu stuur kan de ontvanger al mijn foto's zien, en dat is niet de bedoeling
Toegevoegd na 1 minuut:
Al mijn flickr foto zien....
Voor een thuisstudie moet ik eigenlijk Word hebben. Zelf heb ik alleen Pages. Bij de aanbieder van de studie werd aangegeven, dat ook het programma OpenOffice geschikt is, maar dat kan ik niet downloaden. Apple heeft een bescherming, dat je geen programma´s van onbekende aanbieders kunt downloaden
Ik heb een Veracrypt container van 450 GB. Het hele bestand in 1 keer uploaden lijkt mij niet verstandig. De uploadsnelheid daalt na verloop van tijd, bij verbroken verbinding moet ik helemaal opnieuw beginnen etc.
Ik wil daarom het bestand splitsen in 100 GB met WinRaR. Maar is er een kans dat het veracrypt container beschadigd raakt tijdens het splitsen?
De ene pc is een oude Dell waar iemand Windows 7 op heeft gezet. Zat eerst Windows XP op. De andere is een Asus laptop die dienst doet als pc. Daar zit Windows 10 op en is dus aangesloten op een groot scherm en boxen. Mijn man kan niet internetten maar leest alleen op de Dell zijn krant, dus zit hij toch op internet. Kan het zijn dat als hij op de Dell malware of nog erger binnen krijgt ik daar op mijn Asus ook last van heb?
Kan iemand mij vertellen waar ik een goede tutorial kan vinden, of is het überhaupt mogelijk om iOS 9.3.5 te jailbreaken ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing