Hoe verwijder ik dit virus dat elke keer terugkomt bij opstarten?
Elke keer als ik mijn pc opstart staat dit op het bureaublad. Hoe verwijder ik het?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Elke keer als ik mijn pc opstart staat dit op het bureaublad. Hoe verwijder ik het?
Goedemorgen,
In Excel (ik gebruik Open Office) wil ik een aantal velden een achtergrond kleur geven wanneer het saldo neutraal is, in dit geval dus 0 euro. Hoe krijg ik zo iets voor elkaar? ;) Lastige vraag maar wie weet is er een snelle en eenvoudige oplossing.
Ik heb een knop in Excel, maar kan hem niet selecteren. Achter de knop zit wat Visual Basic die niet werkt. Hoe kan ik dit nu bewerken?
Ik zou graag willen kunnen videobellen (via een PC of laptop), zonder dat daar software voor hoeft te worden geinstalleerd, of een account voor hoeft te worden aangemaakt door de ontvanger. Zeg maar ‘Skypen zonder Skype’. Is geen probleem als dit een betaald product is. Het enige dat ik ken op dit gebied is Idiligo. Mijn vraag is of jullie nog andere vergelijkbare aanbieders kennen?
Vorige week heb ik een anti-virusscanner op de laptop gezet, gekocht via Groupon. Nu krijg ik de melding: "Oeps, u gebruikt een illegale kopie van deze software, koop een geldige licentie". Welke actie kan ik het beste ondernemen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing