Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik in Excel horizontaal of verticaal zoeken met behulp van validatie lijsten?

(Zie bijgesloten afbeelding)

Cellen A2,B2 en C2 beschikken al over een validatie lijst. Wanneer in A2 voor 'Henk' wordt gekozen kan er in B2 alleen nog maar gekozen worden uit B6 t/m B8.

MIJN VRAAG:
Hoe kan ik ervoor zorgen dat wanneer in C2 gekozen wordt voor Jan, Henk of Piet dat in D2 wordt weergegeven wat diegene heeft ten opzichte van de ander?

Dus volgorde:
Henk - Groen huis - Jan
Geeft:
Blauw huis

Jan heeft dus ten opzichte van het groene huis van Henk een blauw huis.

Hopelijk is het duidelijk genoeg.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Software

Hoe tekst vervangen uit ander document Word?

Ik wil graag tekst kunnen vervangen in Word. De functie ‘vervangen’ onder het kopje ‘start’ ken ik. Echter wil ik kunnen vervangen uit een ander document. Stel in document 1 zet ik:
Maarten =1
Ik = 2
Ben = 3
Dan wil ik als ik typ ‘Ik ben Maarten’ in document 2, dan zou ik dit willen vervangen in document 1. Dus dan komt er “2 3 1”. Dit zou dus ook kunnen met woorden. Een voorbeeld:
Maarten = Maarten
Ik = I
Ben = Am
Dan wordt ‘Ik ben Maarten’ ‘I am Maarten’.

Is hier aparte software voor? Of een extensie die je in Word kunt plaatsen? Een andere mogelijkheid is om via de optie ‘vertalen’ onder het kopje ‘controleren’ een woordenlijst in te vullen, kan dit?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing