Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe verwijder ik Office 2010 van mijn pc?

Hallo

ik heb Office 2010 willen verwijderen voor vernieuwing naar Office 365, ik heb via configuratiescherm Office willen verwijderen, maar die is helaas onderbroken, nu merk ik dat de ‘uninstaller’ weg is en dan heb ik maar de map Office 2010 verwijderd uit "program files", van mijn harde schijf, nu staat het nog altijd bij de geïnstalleerde programma’s, nu als ik een word-bestand op mijn bureaublad zet, dan heeft hij een typisch Office 365-icoontje (zoals het hoort). Na een tijdje veranderd dat icoontje in het icoontje van Office 2010 (Word) en bij andere programma’s (excel, powerpoint…) gebeurd dat niet.

Als ik dan een speciaal programma (REVO uninstaller) gebruik, dan start mij pc weer gewoon terug op, dit gebeurd ook als ik Office 2010 wil verwijderen via het configuratiescherm.

Hoe los ik dit op een simpele manier op?

Met vriendelijke groeten

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing