Waarom kan ik niet bij webprint foto's uploaden met firefox?
Het ging altijd goed maar nu moet ik uploaden met internet explorer.
Is het de nieuwe versie of een instelling?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het ging altijd goed maar nu moet ik uploaden met internet explorer.
Is het de nieuwe versie of een instelling?
Ik heb een laptop waarvan een klein deel zwart is, nu kan ik dus niet het hele beeldscherm zien en dat is erg irritant want dan kan ik bij bepaalde dingen niet komen. Dus stel ik de vraag weet iemand misschien een programmaatje waarmee ik mijn bureaublad in een venster kan zien?
Alvast bedankt!
lettertype bestanden zijn ` true type lettertype` bestand, dit is n tekst bestand met alle tekens, daarin kun je klikken op `afdrukken` of `instaleren`
Ik heb perongeluk mijn Realtek audioapparaat verwijderd op mijn laptop en nu kan ik geen geluid meer afspelen.. Het icoontje van de luidspreker staat ook niet meer rechtsonderin. Weet iemand hoe ik hem opnieuw kan configureren?
Laatst heb ik een nieuwe macbook gekocht, op mijn oude macbook heb ik een aantal programma's die ik graag wil overzetten naar mijn nieuwe laptop, zodat ze daarna op de oude kunnen worden verwijderd. De opgeslagen bestanden zijn niet belangrijk, het gaat puur om de programma's zelf. Het gaat om adobe photoshop, illustrator en indesign. Ik hoop dat iemand me kan helpen!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing