Kan je microsoft word op een macbook air zetten ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Beste mensen!
Ik heb een vraag. Ik moet voor werk informatie selecteren en dit gaat op heden best prima alleen ik denk dat het beter kan en ik denk dat hier mensen zitten die mij daarbij kunnen helpen.
Ik heb nu 4 kolommen en 2 van die kolommen moeten minimaal 15 zijn (dit is ongeveer bij 10% het geval). Als dit het geval is is kolom 1 van toepassing, anders kan de hele rij verwijdert worden.
Is er een manier waarop ik dit in excel kan verwerken?
Hartelijk bedankt voor jullie medewerking!
PS: In de bijlage is het resultaat wat ik wil behalen.
Als ik van internet een haarscherpe foto download van bijvoorbeeld 2048 x 1367 pixels, geeft Windows photo viewer, Photo gallery en andere programma's in Windows 8.1 de foto in mindere kwaliteit weer.
Het kan niet aan mijn videokaart liggen, want de foto is op internet haarscherp. Ook niet aan de foto, want het is bij elke foto.
Welk fotoprogramma kan ik het beste gebruiken? (het gaat alleen om bekijken, niet bewerken).
Ik heb ooit een Youtube-account aangemaakt en daar van alles verzameld. Daarna kon ik deze koppelen aan mijn Gmail/Google-account. Prima. Als ik nu ingelogd ben bij Gmail/Google en ik ga naar Youtube, dan staat standaard dat laatste account ingesteld. Maar al mijn video's etc staan op dat eerste kanaal/account. Hoe kan ik Youtube instellen dat ik de goede krijg? Ik word doodmoe van steeds van kanaal wisselen, ik wil gewoon in 1x de goede zodat wanneer ik like of wil toevoegen, dat dan meteen goed staat.
Ik heb al wel een tijdje een Acer P633 en ik heb een film gemaakt met Sony Vegas 12...
Nu is dat filmpje best wel groot.. 50,1 GB (10 min. film).. Het filmpje hapert ontzettend..
Wat moet ik doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing