Hallo, ik heb een nieuwe laptop gekocht met Windows 8, maar met her herop starten is mijn muis ineens weggegaan,hoe kan ik ze terug krijgen ??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dit is de site waarop ik de download zou doen maar ik weet niet of het betrouwbaar is? http://en.softonic.com/s/free-download-microsoft-office-2007-full-version:mac
Ik heb een vreselijk irritant probleem.
Windows Update werkt namelijk niet zo lekker.
Als ik mijn computer aanzet krijg ik een een melding dat Alle windows updates zijn geïnstalleerd.
Maar als ik s'avonds laat mijn computer weer afsluit moet hij weer updates installeren, en dat dag in dag uit.
Dan wil ik gaan slapen en dan duurt het ongv. 45 min voordat hij helemaal uit is.
Ik heb al het programmaatje "Windows Update Fix" van Windows zelf gebruikt maar het werkt voor geen meter.
Weet iemand hoe ik dit wel kan oplossen?
Onlangs heb ik mijn laptop opnieuw geïnstalleerd naar de fabriekswaarde instelling. Harde schijf is, geloof ik, opnieuw geformatteerd.
Kan ik desondanks mijn 'oude' gegevens nog ergens terugvinden?
De Asus FT 300 T ondersteunt geen Flash. Wat kan ik in plaats daarvan gebruiken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing