Hoe kan ik een binnenkomende email automatisch beantwoorden als ik er niet ben?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb Norton gekocht op dvd ik dacht dit alleen een product code was maar het is dus een dvd. Ik had Norton al gedownload voor 3 maanden gratis toen wou ik het gaan verlengen maar toen ik de doos open maakte zat er een dvd in. Het probleem is ik heb geen station/dvd/cd speler in mijn laptop. Hoe kom ik nu aan die product code?
Toegevoegd na 9 minuten:
Er staat niets op de doos en dvd. :(
Als ik op spraakherkening druk zegt mijn computer: Speech recognition could not start because the language configuration is not supported.The recognizer language must match the language of the user interface.
Wat moet ik dan doen?
Nou het zit zo als ik steeds me laptop open moet ik steeds op de FN+F2 knop drukken maar ik vind dat erg irritant dus, is er een manier om het automatish te openen?
Ik verbind ook met Intel proset denk ik
Zie foto voor spec
Toegevoegd na 1 minuut:
Alvast sorry voor spellings fouten.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing