ik maak gebruik van xbmc op me laptop en sluit hem met een hdmi aan op me tv maar dan krijg ik geen geluid en hij hapert, hoe kan ik dit oplossen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil niet dat vrienden op facebook zien wat ik luister en telkens op privésessie moeten klikken.
Ik krijg de melding "unable to find a version of the runtime to run this application"
als ik mijn laptop opstart, gaat die automatisch ook Spotify initialiseren, dat kost een paar minuten, hoe voorkom ik dat want ik het Spotify op dat moment helemaal niet nodig en ik zit maar te wachten op wat ik wil doen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing